EN RU LV 

TANK – KONTEINERU NOMA
SIA “Logix Forwarding Latvia”  pārstāv Nīderlandes uzņēmuma Peacock, kas saviem klientiem piedāvā pakalpojumus saistībā ar tank-konteineru nomu. Attiecīgi Jums varam piedāvāt dažāda tipa tank-konteinerus jebkādu lejam kravu arī gāzveida vielu transportēšanai.

 

Neskatoties uz to, ka tank-konteineru galvenie depo atrodās Roterdamā, Antverpenē un Singapūrā, mēs sadarbojamies ar klientiem visā pasaulē. Nomai pieejams  plaš cisternkonteineru klāsts sākot no 21,000 līdz 35,000 litru kraušanas kapacitāti, kas paredzēti dažādu šķidro vielu transportēšanai (naftas produkti, pārtikas eļļas, vīni, sulas, smaržvielas, gāzveida vielas).

Jūsu kravas tank-konteineros var pārvadāt ar jūras transport, dzelzceļu, autotransportu un lidmašīnās. Katrs konteiners ir aprīkots ar siltumizolāciju ar iespējamu tvaika vai elktro papildus apsildi. Ja nepieciešams tank-konteineru var aprīkot ar kombineto šķidruma vai elektrisko sildīšanas iekārtu, kā arī, ņemot vērā pārvadājamā produkta specifiku ar jebkādu citu papildus aprīkojumu.

 

Skatīt arī:

 

Pārvadājumu likmes aprēķina pieprasījumu varat iesniegt šeit vai sūtot pieprasījumu uz elektroniskā pasta adresi  info@logix.lv.